Logo RPWiK Tychy S.A.
Logo RPWiK Tychy S.A.

100 lat Uczniowskiego Klubu Sportowego Czułowianka

Dodano:

6 września Uczniowski Klub Sportowy „Czułowianka” obchodził swoje 100-lecie istnienia. Jako czynny i wrażliwy uczestnik wszelkich działań propagujących zdrowy styl życia – Wodociągi Tyskie, również uczestniczyły w obchodach tej wyjątkowej rocznicy.

Na stadionie „Czułowianki” rozegrano jubileuszowe mecze piłkarskie, m.in. pomiędzy zasłużonymi sportowcami Czułowianki a gośćmi, którzy reprezentowali świat mecenasów sportu (mieliśmy również swojego reprezentanta) oraz byłych lokalnych piłkarzy. Gra była zacięta, pomimo trudnych warunków pogodowych. Pierwsza połowa została zdominowana przez „Przyjaciół” „Czułowianki”  i zakończyła się wynikiem 0:2. Po zmianie stron, do nadrabiana strat wzięła się drużyna gospodarzy i przed ostatnim gwizdkiem zdołała doprowadzić do remisu.

Gdyby ktoś zapytał, czy warto było tak konsekwentnie, przez tyle lat prowadzić działania w tym klubie? Odpowiedź byłaby prosta… Wielka pasja do sportu oraz chęć przekazywania tego zamiłowania kolejnym pokoleniom, to tak naprawdę filozofia istnienia „Czułowianki”. Życzmy Wam i sobie, jak najwięcej takich miejsc na mapie lokalnego sportu. Jeszcze raz gratulujemy i do zobaczenia na kolejnych sportowych imprezach!

 

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera

Masz pytania? Zadzwoń