Falcons Tychy, nowy obiekt i mnóstwo sportowych emocji!

Logo Wodociagi Tyskie
logo-wodociagityskie_ok2-mobile_nomargin_ok.svg

Falcons Tychy, nowy obiekt i mnóstwo sportowych emocji!

Dodano:

Falcons czyli sokoły. Co, jako pierwsze, kojarzy się z tą nazwą? Drapieżcy, którzy doskonale odnajdują się praktycznie w każdej sytuacji. Najlepiej czują się jednak na wolności, czyli w środowisku naturalnym, gdzie swoje źródło ma także woda – żywioł Tyskich Wodociągów. Ta dzikość, nieustępliwość i sportowy pazur, był widoczny również 5 września podczas inauguracyjnego meczu na nowym obiekcie sportowym MOSIR, na Osiedlu Z 1, w Tychach, gdzie drużyna Falcons Tychy mierzyła się z zawodnikami Panthers Wrocław. Konsekwencja, z jaką tyski zespół wspinał się w hierarchii ligowej przez ostatnie lata oraz duch walki, który wyczuwalny jest od samego początku tegorocznych zmagań, potwierdza tylko, że nazwa naszego zespołu futbolu amerykańskiego nie jest przypadkowa. Obserwując grę zawodników Falcons Tychy można było dostrzec szybkość, zadziorność w działaniu i ogromną wolę walki. Wielkie zaangażowanie i pasja jednak nie wystarczyły, ponieważ tego dnia nasi przeciwnicy górowali praktycznie w każdym elemencie gry. Trudno się jednak dziwić, gdyż rywal był to nie byle jaki. Panthers Wrocław to obecni mistrzowie Polski. Ostatecznie Falcons Tychy przegrali po zaciętym boju. W pięknym stylu za to, Falconsi pokonali na wyjeździe Warsaw Mets. Tyskie Wodociągi sekundowały naszym Sokołom przez cały czas. Od kilku też lat współpracują i wspierają drużynę Falconsów. Wspólna realizacja projektów, a w szczególności akcji edukacyjnej, pozwoliła zaszczepić u młodszych mieszkańców Tychów zamiłowanie do zdrowego trybu życia i dbania o swoją kondycję. A trzeba pamiętać, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa…

Jesteśmy przekonani, że nowy obiekt sportowy Falconsów pozwoli drużynie rozwinąć skrzydła, a dzięki temu już niebawem wspólnie będziemy cieszyć się z sukcesów naszych Sokołów. Futbol Amerykański to wciąż niszowy sport w Polsce, jednak z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. By lepiej zrozumieć tę dyscyplinę, najlepiej przyjść na stadion i poczuć tę atmosferę na żywo!

Falcons Tychy, nowy obiekt i mnóstwo sportowych emocji!

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera

Masz pytania? Zadzwoń