Logo RPWiK Tychy S.A.
Logo RPWiK Tychy S.A.

GKS TYCHY BIZNES CUP II i solidny występ „Tyskich Wodociągów”

Dodano:

W ostatni piątek na stadionie Czułowianka w Tychach odbył się turniej GKS TYCHY BIZNES CUP II. W turnieju wzięli udział przedstawiciele Sponsorów i Partnerów biznesowych GKS Tychy, dwie drużyny piłkarzy z tyskiego klubu oraz nasi Mistrzowie hokeja. Łącznie rywalizowało ze sobą osiem zespołów.

Wszystkich uczestników, oprócz ogromnej pasji do sportu i zdrowia, połączyła wyjątkowa rywalizacja, co doskonale widać okiem kamery GKS Tychy:

https://gkstychy.info/pilka-nozna/aktualnosci/turniej-dla-sponsorow-gks-tychy/

Nasze spotkania w fazie grupowej rozgrywaliśmy z drużyną GKS Tychy II, zespołem TYSKIE oraz z hokeistami GKS Tychy. Bardzo ciekawe i emocjonujące mecze przyniosły mnóstwo bramek.

Nasza drużyna piłkarska w składzie: Kamil Ćwiękała, Adam Hirsekorn, Piotr Kolny, Damian Maguda, Grzegorz Zakrajewski, Maciej Mizera oraz Krzysztof Opitek, imponowała nie tylko wielkim zaangażowaniem, ale i całkiem niezłą formą, zważywszy na średnią wieku naszych piłkarzy, która była jedną z najwyższych.

W każdym rozegranym meczu, nasi zawodnicy trafiali do bramki przeciwników, a nasz bramkarz robił, co mógł, by skutecznie odpierać ataki konkurentów. Jak to bywa w piłce nożnej, zaliczyliśmy zarówno zwycięstwa jak i porażki. Jednak udział w tych rozgrywkach, w tak mocnym gronie przeciwników tylko mobilizuje do pracy nad budową zespołu. Zatem do zobaczenia w kolejnych turniejach! Gratulujemy organizatorom świetnej imprezy sportowej a naszym kolegom odwagi i godnego reprezentowania firmy.

 

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera

Masz pytania? Zadzwoń