Laureaci konkursu plastycznego „Zaprojektuj plakat dla Wodociągów Tyskich wraz z hasłem promującym picie wody prosto z kranu”.

Szanowni uczestnicy konkursu,

Nasi drodzy odbiorcy wody,

Mamy zaszczyt zakomunikować, że prace które byliście uprzejmi przekazać na konkurs plastyczny zatytułowany: Zaprojektuj plakat dla Wodociągów Tyskich wraz z hasłem promującym picie wody prosto z kranu, ogłoszony w związku z dzisiejszym Światowym Dniem Wody przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna czyli „Tyskie Wodociągi”, dla uczniów szkół podstawowych klas I-IV, uważamy za rozstrzygnięty.

Zaprezentowane przez Was prace utwierdziły nas w przekonaniu, że to przede wszystkim dzieci w najprostszy możliwy sposób, przekazują istotę kierowanych idei. Bardzo nam zaimponowała dziecięca kreatywność, umiejętność posługiwania się różnymi technikami plastycznymi oraz prostota przekazu.

Przejdźmy zatem do laureatów:

  1. Pierwsze miejsce zdobyła praca: Oliwii Kozubek, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 11 w Tychach,
  2. Drugie miejsce zajęła praca: Mai Bałaj, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach,
  3. Trzecie miejsce: praca Bartosza Kociołek, ucznia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Tychach.

W związku z nieprzeciętnie wysokim poziomem zaprezentowanych prac, Komisja, w skład której wchodzili pracownicy „Tyskich Wodociągów” oraz Prezes Zarządu Pan Krzysztof Zalwowski, postanowiła dodatkowo wyróżnić dwie prace:

  • zbiorową uczniów klasy I B Szkoły Podstawowej nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi
    w Tychach,
  • Agaty Czarczyńskiej, uczennicy klasy II C Szkoły Podstawowej nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach.

Ponadto poziom artystyczny i ilość złożonych prac spowodowały, że efekt pracy uczestników pragniemy zaprezentować szerszej publiczności. O szczegółach powiadomimy Państwa niezwłocznie po ich opracowaniu.

Przypominamy:

  • Zwycięska praca zostanie wykorzystana medialnie/wizerunkowo przez Przedsiębiorstwo.
  • Wszyscy wyróżnieni Laureaci otrzymają nagrodę w postaci zestawu upominkowego RPWiK Tychy S.A. a klasy Laureatów otrzymają  zaproszenie  na warsztaty edukacyjne do Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna.
  • Szkoła Zwycięscy będzie miała zainstalowany, na okres jednego roku, dystrybutor wody pitnej.

W kwestii ustalenia terminu warsztatów edukacyjnych dla klas laureatów, prosimy kontaktować  się z Panią Anną Maguda: a.maguda@rpwik.tychy.pl lub drogą telefoniczną pod nr: 517 657 194.

Jeszcze raz gratulujemy! Wasz sukces jest naszą satysfakcją !

Do zobaczenia w „Tyskich Wodociągach”

Powrót