Odczyty oraz wymiany wodomierzy

Szanowni Państwo!

Ze względu na obecną sytuację zagrożenia epidemiologicznego informujemy, iż w okresie od 16.03.2020 r. do odwołania, wstrzymujemy się z odczytami oraz wymianami wodomierzy, dotychczas wykonywanymi przez pracowników Przedsiębiorstwa. Wszelkie próby podjęcia czynności związanych z tymi usługami w ww. okresie mogą wskazywać na próbę nieuprawnionego wtargnięcia na Państwa posesję.

W związku z powyższym w takich sytuacjach prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny z RPWiK Tychy S.A pod numerem alarmowym telefonu 994 lub z lokalnym oddziałem Przedsiębiorstwa.

W celu podania odczytu lub zrealizowania innych formalności administracyjnych, zachęcamy Państwa do korzystania z iBOK (Internetowe Biuro Obsługi Klienta), poczty tradycyjnej lub kontaktu telefonicznego z naszym Przedsiębiorstwem.

Odwołanie wstrzymania ww. usług nastąpi osobnym komunikatem.

Mając na uwadze troskę o Państwa bezpieczeństwo oraz utrzymanie ciągłości strategicznej usługi, jaką jest dostarczanie wody przez RPWiK Tychy S.A. dla klientów obsługiwanych przez Przedsiębiorstwo, liczymy na Wasze zrozumienie.

Zarząd RPWiK Tychy S.A.

Powrót