Logo RPWiK Tychy S.A.
Logo RPWiK Tychy S.A.

Przerwa w dostawie wody – WAŻNE

Dodano:

Szanowni Państwo

 

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna zawiadamia, że w związku z koniecznymi do przeprowadzenia pracami remontowymi na sieci wodociągowej Przedsiębiorstwa w Orzeszu, w nocy ze środy 23.11.2022r, od godziny 22:00, do czwartku 24.11.2022r. do godziny 6:00, nastąpi wstrzymanie dostawy wody do obiektów w rejonie ulic: Partyzantów, Wybickiego, Kościuszki, Bema, Mickiewicza, Plebiscytowa, Kraszewskiego, Wiosny Ludów, Na Górce, Parkowa, Sikorskiego, Diamentowej i Św. Wawrzyńca (od ul. Plebiscytowej w kierunku lasu).

Ponadto informujemy, że w pozostałych rejonach miasta, tzn.: Centrum, Bukowina, Pelcówka, Huta Szkła, os XXV-lecia, oraz sołectw: Jaśkowice i Zawiść (na północ od torów kolejowych), może dochodzić do chwilowych zakłóceń w dostawie wody (obniżenie ciśnienia).

RPWiK Tychy S.A. uprzejmie Państwa przeprasza za utrudnienia wynikłe w związku z powyższymi pracami.

Dyspozytor RPWiK Tychy S.A. – tel. /32/ 325-70-00 lub Oddział Eksploatacji Sieci w Łaziskach Górnych – tel. /32/ 224-18-37. Z telefonów stacjonarnych – bezpłatny numer: 994.

fb-rpwik-1000x1000-uwaga-01.jpg

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera

Masz pytania? Zadzwoń