Logo RPWiK Tychy S.A.
Logo RPWiK Tychy S.A.

SPRAWNA OPERACJA NOCNA „TYSKICH WODOCIAGÓW”

Dodano:

W nocy z 13 na 14 lutego br. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna przeprowadziło operację budowy by-passu, pozwalającego zapewnić ciągłość dostawy wody dla Osiedli C i D w Tychach, na czas wyłączenia z eksploatacji rurociągu przesyłowego pomiędzy rondami Polonia i Cassino (rejon Alei Jana Pawła II).

Sprawnie przeprowadzona nocna akcja umożliwi wykonanie remontu tego odcinka sieci wodociągowej przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii reliningu. Należy podkreślić, iż podczas wykonywania prac remontowych wszyscy mieszkańcy tego rejonu będą mieć niezakłóconą dostawę wody.

Niniejsze działanie to kolejny dowód na funkcjonowanie „Tyskich Wodociągów” na najwyższym poziomie technicznym, gwarantującym pełne bezpieczeństwo ciągłości dostawy wody do mieszkańców Tychów, niezależnie od potrzeb remontowych.

Planowane zakończenie robót remontowych i uruchomienie wyremontowanego odcinka sieci magistralnej nastąpi do dnia 31 marca 2020 r.

Zdjęcia z prowadzonych przez „Tyskie Wodociągi” prac.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera

Masz pytania? Zadzwoń