Zadbaj o zdrowie nie tylko w „Światowy Dzień Wody”!

Logo Wodociagi Tyskie
logo-wodociagityskie_ok2-mobile_nomargin_ok.svg

Zadbaj o zdrowie nie tylko w „Światowy Dzień Wody”!

Dodano:

Aktywność fizyczna to konieczność wypijania ok. 2,5 litra wody dziennie oraz regularne i różnorodne posiłki. To zasada, która powinna przyświecać wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się dobrym zdrowiem. O kondycję można zadbać w każdym wieku. Wystarczy odrobina silnej woli, systematyczność i pozytywne nastawienie. Podobnie wygląda to w przypadku wyrabiania nawyku picia wody prosto z kranu. Już 22 marca, w „Światowy Dzień Wody”, odbędzie się 33 edycja biegu „Perła Paprocan”, która jest idealną okazją do rozpoczęcia swojej przygody ze sportem i zdrowym trybem życia.

Czym jest „Perła Paprocan”? To wyjątkowe połączenie zawodów z treningiem biegowym. Dystans tego biegu nie jest stały, a każdy zawodnik może sam zdecydować, ile okrążeń dookoła Jeziora Paprocańskiego przebiegnie. Każda pętla to 7 kilometrów urokliwej trasy. „Perła Paprocan” to zawody, które nie skupiają się tylko na rywalizacji, lecz są przede wszystkim przyjemną formą aktywnego spędzenia wolnego czasu, z rodziną i znajomymi.

„Światowy Dzień Wody” to również szczególny dzień dla „Tyskich Wodociągów”. RPWiK Tychy S.A. kontynuuje swoją akcję „Pijmy wodę prosto z kranu” oraz zachęca dużych i małych mieszkańców regionu do picia kranówki. Picie wody z kranu jest zdrowe, ekologiczne i tanie. Wybierając kranówkę, wybieramy zdrową wodę ograniczamy zużycie plastiku, a co za tym idzie, zmniejszamy zanieczyszczanie środowiska.

W „Światowy Dzień Wody” spotkajmy się nad Jeziorem Paprocańskim, i weźmy udział w wyjątkowym biegu, a także spróbujmy pysznej, tyskiej wody prosto z kranu!

Do zobaczenia na starcie!

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera

Masz pytania? Zadzwoń