Dołącz do najlepszych! Pij wodę prosto z kranu!

Logo Wodociagi Tyskie
logo-wodociagityskie_ok2-mobile_nomargin_ok.svg

Dołącz do najlepszych! Pij wodę prosto z kranu!

Dodano:

Co łączy mistrzów Polskich w hokeju, uczniów tyskich szkół oraz mieszkańców Tychów, którzy dbają o środowisko? Wszyscy piją wodę prosto z kranu, która dostarczana jest przez „Tyskie Wodociągi”. Tyska „kranówka” jest czysta, smaczna i zdrowa. W zbilansowanej postaci zawiera: magnez, żelazo, wapń oraz potas czyli mikroelementy, niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu człowieka. Dlatego też „Tyskie Wodociągi” wraz ze sportowcami GKS-u Tychy, zachęcają do prowadzenia aktywnego trybu życia i picia „kranówki”. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach, we współpracy z hokeistami oraz piłkarzami GKS-u Tychy, nakręciło film promujący tę formę picia wody. To pierwsza tego typu inicjatywa, w której sportowcy tak aktywnie zaangażowali się w jej popularyzację. Zarówno hokeiści, jak i piłkarze piją tę wodę podczas treningów, w trakcie meczów i oczywiście w domu. Tyska „kranówka” wzbogaca ich organizmy przez okrągły rok.

– RPWiK jest obecny na naszym obiekcie nie tylko w formie reklamy, ale również w formie płynnej. Z dystrybutorów zamontowanych na Stadionie Miejskim na co dzień korzystają zawodnicy i pracownicy klubu. Cieszymy się, że za pośrednictwem naszych sportowców możemy edukować i inspirować. Zawodnicy GKS-u Tychy pokazują, że picie wody z kranu jest zdrowe i jak najbardziej bezpieczne. Jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią tej inicjatywy, ponieważ łączy ona w sobie elementy bardzo nam bliskie, czyli sport, zdrowie i wodę – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik GKS-u Tychy.

Każdy to wie, że sport to zdrowie, a woda to jego nieodzowny partner. Woda towarzyszy nam każdego dnia, jednak najczęściej sięgamy po nią właśnie podczas wysiłku fizycznego. Odpowiednie nawodnienie organizmu to klucz do sukcesu nie tylko profesjonalnych sportowców, ale także pasjonatów, którzy uprawiają sport dla przyjemności. Tyska woda jest nie tylko zdrowa, ale również tania. Litr „kranówki” kosztuje mniej niż 1 grosz. Jej picie jest też ekologiczne, ponieważ ogranicza produkcję szkodliwego dla środowiska plastiku.

Wzorem sportowców popularyzujmy zdrowy styl życia, pijmy wodę prosto z kranu.

Dołącz do najlepszych!

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera

Masz pytania? Zadzwoń