Tyski Półmaraton – IX edycja. Bieg po zdrowie w czasie pandemii.

Logo Wodociagi Tyskie
logo-wodociagityskie_ok2-mobile_nomargin_ok.svg

Tyski Półmaraton – IX edycja. Bieg po zdrowie w czasie pandemii.

Dodano:

W niedzielny poranek, ponad 1000 zawodników, a także kibiców oraz gości, zebrało się przed Halą Sportową przy ul. Piłsudskiego w Tychach, by rozpocząć kolejną już edycję Tyskiego Półmaratonu. W obecnym czasie, w szczególności po doświadczeniach ostatniego roku, wielu z nas przywiązuje coraz większą wagę do zdrowia, nie tylko swojego, ale również swoich bliskich. Zaobserwowaliśmy, że w tegorocznej edycji półmaratonu udział brały wszystkie pokolenia – od najmłodszych do najstarszych członków rodzin.

Sama trasa biegu była tak zaplanowana, aby biegacze nie tylko walczyli z czasem w otoczeniu pięknych przestrzeni miejskich, ale również wokół naturalnych zielonych obszarów, m.in. wokół Paprocan.

Rześki oddech, wsparcie kibiców na trasie oraz wielopunktowe nawadnianie wodą prosto z kranu, pozwoliło szczęśliwie dobrnąć wszystkim uczestnikom do mety.

Po raz kolejny jest nam niezmiernie miło, że możemy czynnie wspierać tak istotną, nie tylko dla naszego miasta, tyską inicjatywę organizowaną przez SPLA.

Poniżej fotorelacja z Tyskiego Półmaratonu.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera

Masz pytania? Zadzwoń