Aktualności

Upały

Szanowni Państwo – mieszkańcy Tychów

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. zwraca się do mieszkańców miasta, w szczególności dzielnic Wilkowyje i Mąkołowiec, o oszczędne wykorzystywanie wody z sieci wodociągowej, zwłaszcza do celów rekreacyjnych (np. napełnianie basenów, nawadnianie trawników, itp.), przez okres upałów.

więcej …

Tyskie Wodociągi partnerem Mistrzostw Górnego Śląska w pływaniu

Zapraszamy na II edycję otwartych Mistrzostw Górnego Śląska w pływaniu, których partnerem są „Tyskie Wodociągi”. Mistrzostwa odbędą 15 czerwca 2019 r. w Wodnym Parku w Tychach. 

https://www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/165,otwarte-mistrzostwa-gornego-slaska-w-plywaniu-w-kategorii-masters

„Tyskie Wodociągi” po raz kolejny wspierają miejskie inicjatywy związane ze sportem. Tym razem są one szczególnie bliskie, ponieważ związane z wodą, której dostawa jest istotą pracy Przedsiębiorstwa.

Tyskie Żywioły 2019

„Tyskie Wodociągi” serdecznie zapraszają na całodniową imprezę plenerową, która odbędzie się 8 czerwca 2019 r. na Dzikiej Plaży w Paprocanach, w otoczeniu naturalnie zalesionego terenu oraz rekreacyjnie zagospodarowanego zbiornika wodnego. Szczegółowy harmonogram proponowanych atrakcji można znaleźć na: https://umtychy.pl/tyskiezywioly

Pierwsze tyskie poidełko w przestrzeni miejskiej!

Wczoraj na placu zabaw im. Grażyny Bacewicz otwarto pierwsze w mieście poidełko pitnej wody. Instalacja poidełka jest wspólną inicjatywą Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tychach oraz Tyskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

więcej …