Aktualności

Zebraliśmy wspólnie ponad 4000 zł dla chorego Jasia

Sportowa rywalizacja, mnóstwo emocji i wielka zbiórka pieniędzy. W sobotę na boisku w Paprocanach „Tyskie Wodociągi” wraz z lokalną policją, rozegrały mecz charytatywny, podczas którego zbierano pieniądze dla chorego Jasia. 6-letni chłopiec choruje na rdzeniowy zanik mięśni, który uniemożliwia mu samodzielne poruszanie się. Choroba wymaga kosztownego leczenia oraz długiej rehabilitacji. Podczas meczu, wspólnie, udało nam się zebrać 4410 zł!

więcej …

Piknik Sąsiedzki #BEZ na Arkadowej

Honorowy Darczyńca Wody: Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna.

„Wyobraźcie sobie, że Wielki Potwór ze Śmieciolandii zjadł wszystkie kosze i kontenery na śmieci na Osiedlu A. Zróbmy więc Piknik Sąsiedzki, na którym nie będziemy mieli potrzeby niczego wyrzucać, a dzięki temu nie będziemy musieli niczego sprzątać. Bo wiecie: MNIEJ SPRZĄTANIA = WIĘCEJ ZABAWY! więcej …

„Trójkolorowa” sobota.

Serdecznie zapraszamy pracowników wraz z rodzinami, w najbliższą sobotę – 10.08.2019 r. do miasteczka hokejowego, gdzie Mistrzowie Polski będą czekać na fanów już od godziny 16.00.

Dla najmłodszych uczestników zaplanowano wiele atrakcji przygotowanych przez GKS Tychy, fundację MultiIntegra i ośrodek „Kibice Razem”. Partnerem wydarzenia jest również Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna, które przygotuje specjalny punkt i niespodzianki dla fanów.

więcej …

„Tyskie Wodociągi” obecne na półmaratonie!

 

To będzie prawdziwe biegowe święto! Tysiące zawodników już pierwszego września punktualnie o godz. 10:00 stanie na linii startu VIII Tyskiego Półmaratonu. Wyzwanie?
Ponad 21 kilometrów biegu. Gorącej atmosferze rywalizacji będą towarzyszyć „Tyskie Wodociągi”, które zagwarantują wszystkim uczestnikom zawodów wodę prosto z kranu, która skutecznie zastąpiła tę butelkowaną. więcej …

Upały

Szanowni Państwo – mieszkańcy Tychów

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. zwraca się do mieszkańców miasta, w szczególności dzielnic Wilkowyje i Mąkołowiec, o oszczędne wykorzystywanie wody z sieci wodociągowej, zwłaszcza do celów rekreacyjnych (np. napełnianie basenów, nawadnianie trawników, itp.), przez okres upałów.

więcej …