Aktualności

Funkcjonowanie infrastruktury kanalizacyjnej na terenie miasta Brzeszcze

Szanowni Państwo,

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna informuje, że w wyniku zakończonego procesu podziału Spółki, z dniem 28 lutego 2018 roku, wszelkie prawa i obowiązki, w zakresie funkcjonowania infrastruktury kanalizacyjnej na terenie miasta Brzeszcze, zostały przejęte przez Agencję Komunalną Sp. z o.o. z siedzibą w Brzeszczach, przy ul. Kościelna 7. więcej …

Funkcjonowanie infrastruktury kanalizacyjnej na terenie miasta Tychy

Szanowni Państwo,

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna informuje, że w wyniku zakończonego procesu podziału Spółki, z dniem 22 stycznia 2018 roku, wszelkie prawa i obowiązki, w zakresie funkcjonowania infrastruktury kanalizacyjnej na terenie miasta Tychy, zostały przejęte przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej Spółka Akcyjna w Tychach, ul. Piłsudskiego 12.

więcej …

Proces podziału spółki

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. uprzejmie informuje, iż z uwagi na prowadzony proces podziału Spółki, stosowna aktualizacja danych wprowadzona zostanie po jego zakończeniu.

Zmiana godzin pracy kasy

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna uprzejmie informuje, że począwszy od dnia 3 stycznia 2018 roku, zmianie uległy godziny pracy kasy w siedzibie Spółki, aktualnie kasa jest czynna w godzinach:

więcej …